Dacia představí 7-místné rodinné kombi, jmenovat se bude Jogger

Mnohé fanoušky rodinných Dacie nepotěšilo, že modely Logan MCV, Lodgy i Dokker končí. Nabízely totiž velmi dobrý poměr ceny a prostoru.

Netřeba však zoufat, dostanou náhradu v podobě dvou různých modelů s velkým kufrem. Jedním je již začátkem roku představen SUV koncept Bigster, který dostane zajímavý 1,8litrový atmosférický motor v kombinaci s hybridem.

Mnohem dříve, již pátek 3. září, se však představí rodinné 7-místné kombi s názvem Jogger. Využije technologii nového Loganu i Sandera s prodlouženým rozvorem kol.

Krátká ukázka před premiérou prozrazuje různé detaily, jako například zadní světla podobná kombi modelům Volva, ale i klasické otevírání zadních dveří (první Logan MCV je měl svisle dělená) a zadní boční okna s možností vyklápění.

Na podrobnosti včetně motorů a rozměrů si počkejme do pátku, zveřejněná silueta naznačuje, že přední maska ​​bude stejná jako u Loganu a Sanderu.

Po virtuální premiéře je přichystána světová na autosalonu IAA Mnichov, který začíná 7. září. Do prodeje se nové kombi od Dacie dostane začátkem příštího roku.

Nejnovější články

- Reklama -časopis

Další články autora