Vémola Garbu nezná, jeho trenér ho Karlosovi pořádně tvrdě představil

Jakub Müller Vémolovi připomněl jeho nedávné soupeře.

Karlos Vémola je stále v kurzu a tak není divu, že zápas s ním by si dala pořádná řada zápasníků od střední až po těžkou váhu.

Jedním z nich je i zástupce JMFS Ostrava Vojtěch Garba, který se naposledy blýskl výhrou v RFA nad Goranem Reljićem.

Ten se před časem vyjádřil, že i když si nemyslí, že je Karlos umělá hvězda, dostává až velmi zjevné zápasy na míru a právě Garba věří, že má schopnosti Vémolu porazit.

Sám Karlos byl touto výzvou zaskočen, když pro server Kaocko situaci patřičně okomentoval.

„Tak tohle slyším poprvé, navíc toho chlapce vůbec neznám. Nikdy jsem o něm neslyšel, ani nevím, co ten frajer chodí za váhu.

Asi to ale žádný velký silák nebude, když se o mně takhle vyjadřuje.”

A to nebylo všechno, když Vémola doplnil, že je mnoho bláznů, kteří s ním chtějí zápasit a přitom na to vůbec nemají. „Tohle asi bude stejný případ. Navíc, pokud ten kluk alespoň něco v MMA dokázal, tak bych ho určitě znal.”

Garba přitom zdolal v posledním zápase Reljiće, který patří podle žebříčku Fight Matrix do první stovky polotěžkých vah a český bojovník navíc z posledních 5 zápasů dokázal zvítězit čtyřikrát.

Vyjádření Vémolu na adresu Garbu nenechalo chladným ani hlavního trenéra JMFS Jakuba Müllera, který si nekladl ubrousek před ústa a do šampiona Oktagon MMA se pořádně opřel.

“Pidlooký Kája reaguje na našeho Vojtu slovy: ‘Navíc, pokud by ten chlapec alespoň něco v MMA dokázal, tak bych ho určitě znal.’

Tak hlavně, že jsi znal Mikuláška, Datelinu nebo Lohoreho v době, kdy měl o 20 kg méně. Nebo rappera, který se potrápil na body s Rytmusem. Popřípadě takové ‚siláky‘ jako byl Bajlitz, který ani nedělá MMA a věnuje se pro wrestlingu, nebo Barjamaj, který je takový celoevropský proslulý boxovací měch.

Tak jen malé představení: Vojta je chlapec, který na kuřeti a proteinu porazil Reljiće, zatímco někdo musí chodit na infuze, aby porazil Iliće, kterého mu vybrali manažeři na míru.“

Za postem pak následovaly obrázky jehel a tablet, což mělo pravděpodobně evokovat užívání zakázaných látek.

Jelikož Vémola dlouhodobě působí v Oktagonu a Garba se upsal RFA, společný střet se momentálně nepředpokládá.

Karlos táhne šňůru šesti výher v řadě a patří mu 43. příčka žebříčku Fight Matrix. Nejlépe postaveným soupeřem Vémolu je v současnosti Alex Lohore na 89. místě střední váhy.

Nejnovější články

- Reklama -časopis

Další články autora